Na akých typoch zariadení sa môžem z Vašeho portálu učiť?
Aktívna časť výučby prebieha ONLINE a funguje na všetkých typoch zariadení. Napríklad na počítačoch s operačným systémom Windows, MAC alebo LINUX. Môžete sa učiť aj na tabletoch, mobilných telefónoch alebo Smart TV, a to v prípade, že máte prístup na internet.

Pasívny posluch prebieha tiež online a funguje na všetkých typoch zariadení, alebo si môžete nahrávky stiahnuť a počúvať ich aj tam, kde nemáte prístup k internetu. Napríklad vo vlaku alebo v aute.


Čo získam zakúpením Revolučnej angličtiny 3.generácie?
Kdekoľvek na svete, kde máte internetové pripojenie sa môžete aktívne učiť alebo počúvať anglické rozhovory. Získate možnosť stiahnuť si časť pasívneho posluchu. 


Ako si mám objednať?  
Pri zakúpení Revolučnej angličtiny 3. generácie budete vyzvaní k vyplneniu registračného formulára a fakturačných údajov. Následne zaškrtnete políčko so súhlasom s obchodnými podmienkami. Objednávku dokončíte platbou pomocou zabezpečenej platobnej brány GoPay, ktorá umožní viacero metód platby. O platbe budete informovaní cez Vašu emailovú adresu zadanú v objednávke.


Za ako dlho sa môžem začať učiť?
U väčšiny spôsobov platieb môžete začať behom niekoľkých minút. Pri platbe bankovým prevodom to môže trvať 1-3 dni. 


Čo je platobná brána GoPay?
GoPay je slovenský, rýchly, internetový platobný systém s vysokou úrovňou bezpečnosti. Ponúka platby prostredníctvom elektronickej peňaženky a veškerých platobných metód na slovenskom internete. GoPay je zárukou dôveryhodného a bezpečného platobného prostredia.


Ako je možné v platobnej bráne GoPay platiť?
Platiť môžete kreditnou kartou, okamžitými online platbami (podporuje väčšina slovenských bánk). Platiť môžete aj bankovým prevodom alebo mobilným telefónom. Viac informácií o platobných metódach sa dozviete na stránke GoPay.


Môžem si zmeniť fakturačné údaje na vystavenej faktúre?
Fakturačné údaje pre už vytvorenú faktúru nie je možné zmeniť. 


Čo mám robiť, keď som zabudol heslo?
V prihlasovacom formulári kliknete na tlačítko "Zabudli ste heslo?", ktoré sa nachádza pod prihlasovacím formulárom. 


Ako si môžem zmeniť svoje prihlasovacie heslo?
Heslo si môžete zmeniť na stránke "Upraviť profil", ktorá sa zobrazí po prihlásení sa v pravom hornom rohu.


Kde nájdem faktúru (daňový doklad) od Revolučnej angličtiny?
Faktúra Vám bude zaslaná na Váš email, ihneď po prijatí platby na náš GoPay účet.


Je možné zakúpiť produkty bez DPH?
Portál tento spôsob nákupu neumožňuje.


Prečo je grafický design tak jednoduchý?

To je zámer, aby vás nič nerozptylovalo. Mohli sme to, samozrejme, urobiť zložitejšie, ale narušovalo by to vaše sústredenie. Efektné ozdoby by vašu pozornosť nasmerovali inam než na spojenie zraku so sluchom.


Ako sa líši Revolučná angličtina 3. generácie od 2. generácie a Revolučnej angličtiny TAXUS Learning?
Rozsah a pasívne vytváranie anglického prostredia sú rovnaké u všetkých verzií. Revolučná angličtina 3. generácie však má prevratne zlepšenú aktívnu časť výučby oproti 2. generácii, ktorá išla len na počítačoch s CD mechanikou a operačným systémom Windows. Systém Karaoke s doslovnými prekladmi a ľubovoľnou možnosťou opakovania nemá žiadna iná metóda. V súčasnosti to je najvýkonnejší systém učenia. 


Čo keď si počítač preinštalujem? Alebo mi ho niekto ukradne?
Pri 3. generácii sa prihlasujete do svojho Online účtu, a preto nezáleží na tom, z akého zariadenia sa pripojíte.


Máte to vo formáte MP3?

Áno. Pasívnu časť výučby si môžete stiahnuť aj vo formáte MP3.


Prečo nie sú pre začiatočníkov jednoduché vety?
Pretože potom by ste sa naučili len jednoduché vety. Lenže cudzinci na vás nehovoria jednoducho. Hovoria nanajvýš zreteľne, a to je rozdiel. Z výskumov vyplýva, že z ťažších viet si zapamätáte jednoduchšiu časť vety. Z jednoduchších viet vám zostanú v hlave len tie najjednoduchšie. A z jednoduchých len tie najprimitívnejšie. To ale nie je najlepšia cesta k tomu, aby ste sa naučili cudzí jazyk.

Postupom od jednoduchého ku zložitému sa „vyrábajú“ veční začiatočníci. Tí začnú, dostanú sa k desiatej lekcii, skončia a opäť začnú od prvej lekcie podľa inej metódy. Vedia len gramatické základy. A naviac, sú na seba nahnevaní, že sú hlúpi. Nie sú hlúpi, len majú zlý systém.

Tento problém Revolučná angličtina 3. generácie vyriešila tým, že máte vety z praxe, a nie školské frázy, s ktorými sa v živote nestretnete.

Karaoke verzia má ďaľšiu obrovskú výhodu. Pri aktívnom učení si jednotlivé vety môžete opakovane prehrávať ľubovoľne dlho, až sa vám dostanú do pamäti. Normálne celé vety sú pre mozog lepšie, než príliš krátke vety, alebo jednotlivé slová.


Niekedy sa mi zdá, že je to rýchle. Možno by ste tam mali nechať chvíľu čas pre pochopenie. Môžem si sám voliť rýchlosť reči řečníkov?
To by bylo len na škodu. Tu platí to isté, čo pri predchádzajúcom dotaze. Omnoho lepšie je, si prehrávať danú pasáž opakovane ľubovoľne dlho. Tak si to najlepšie zapamätáte. Keď s niekým budete hovoriť, tiež vám nedá čas. Taktiež si to môžete kedykoľvek zastaviť medzerníkom alebo myšou.


Prečo to pri Karaoke samé nepreskočí na ďaľšiu vetu?
Pretože každý sme iný a sme na inej úrovni. Niekomu to stačí prehrať raz a niekto potrebuje viackrát. Preto je najlepšie, keď si to každý riadi sám podľa seba.


Niekedy nechápem slovenský doslovný preklad. Je to dosť krkolomné. Prečo nie je nahovorený aj slovenský preklad?
To je zámer. Váš mozog samovoľne hľadá správne riešenia. Keby ste však hneď dostali riešenie, ochudobnili by ste sa o tzv. Aha efekty, kedy na to prídete vy. Pokiaľ je to príliš ťažké, dole pod vetami nájdete poznámky s vysvetlivkami.


Prečo niekedy nie je doslovný preklad presný a prečo tú istú vec prekladáte niekedy tak a inokedy inak?
Aby ste boli schopní nájsť rozdiely. Tým, že tieto rozdiely nájdete, máte spätnú väzbu, že už prenikáte do tajov angličtiny.

Mimochodom, všetky preklady sú správne.


Funguje to aj na počítačoch Apple?
Áno, Revolučná angličtina 3. generácie funguje na všetkých typoch zariadení.


Je aj iná možnosť než počítač?
Áno. Môžete sa učiť napríklad na Vašom tablete alebo mobilnom telefóne. Zatiaľ nefunguje na Windows Phone 8, na optimalizácii pre tento operačný systém pracujeme.

Nefunguje stahování pasivní části?
Po poslední aktualizaci Google Chrome se stahování ne vždy povede, na ostranění problému usilovně pracujeme.

Ako je to s výučbou na SmarTV?
Oficiálne nemôžeme zaručiť plnú funkčnosť na rôznych typoch SmarTV.

Ako dlho denne sa mám učiť?
Aktívne asi 20 minút bez prestávky. Pasívny posluch si však môžete púšťať na pozadí ako dlho chcete. Čím dlhšie, tým lepšie.

 

 

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

Zavolejte počas pracovných dní v čase 9:00 - 17:00 na zelenú linku 800 182 987. 

Budete hovoriť so živou osobou, a nie s automatom. .