Co je nového v Revoluční angličtině 3. generace

21. leden 2014

Nová Revolučná angličtina 3. generácie. Je pre samoukov. Je ONLINE. Je časovo neobmedzená. Je bez bifľovania slovíčok. Je bez gramatiky. Je pre večných začiatočníkov. Naučí vás myslieť v angličtine. Je pre tých, ktorí nemajú čas. Nová - 3. generácia Revolučnej angličtiny naväzuje na úspešnú 1. a 2. generáciu, ktorých ste si…

Nová angličtina online. Od 8. januára 2014 máte k dispozícii novú Revolučnú angličtinu 3. generácie. Je pre samoukov. Je ONLINE. Je bez bifľovania slovíčok. Je bez gramatiky. Je pre večných začiatočníkov. Naučí vás myslieť v angličtine. Je pre tých, ktorí nemajú čas. Nová - 3. generácia Revolučnej angličtiny naväzuje na úspešnú 1. a 2. generáciu, ktorých ste si zakúpili viac než pól milióna CD. S novou generáciou máte tiež mnoho nových vylepšení a nových funkcií. Angličtina je ONLINE, ale z veľkej časti ju môžete využiť aj offline.

Najväčšou novinkou Revolučnej angličtiny 3. generácie je fakt, že funguje na všetkých typoch zariadení s pripojením na internet. Napríklad na Vašich smartphonoch, tabletoch, ale aj na Vašom notebooku a počítači s rôznymi operačnými systémami. Po novom sa tak môžete učiť po anglicky aj na zariadeniach od spoločnosti Apple, ktoré majú operačný systém ,,MAC OS"

Angličtina pro samouky

Ďaľšou novinkou je ,,hviezdička". Pomocou hviezdičky si označíte vetu, ktorá Vám robí problémy a chcete sa k nej neskôr vrátiť. V aktívnej výučbe jednoducho kliknete na hviezdičku, ktorá sa potom vysvieti žltou farbou. To znamená, že je označená. Vo Vašom obsahu výučby potom v zozname viet uvidíte hviezdičky u všetkých viet, ktoré ste si v aktívnej výučbe označili, a fajku u všetkých viet, ktoré ste si už aspoň raz prešli.

Angličtina pro samouky novinka

Novinka ve výuce Revoluční angličtiny

Oproti predošlej generácii Revolučnej angličtiny, tu máte možnosť nechať si vyfarbovať  slovenskú ako aj anglickú vetu naraz. Vyfarbovanie si nastavíte tak, že zaškrtnete akú vetu chcete vyfarbovať.

Vylepšená angličtina pro samouky

Ďaľšou novou funkciou v Revolučnej angličtine 3. generácie je možnosť skryť si jednotlivé vety. Túto možnosť máte pri slovenských ako aj pri anglických textoch. To môžete využiť napríklad, keď už si myslíte, že nepotrebujete vidieť slovenský alebo naopak anglický text.

Nová funkce v Revoluční angličtině pro samouky

Úplnou novinkou je mierka, koľko % ste si už prešli celkovo v aktívnej časti výučby a tiež v každej lekcii zvlášť. Čo je skvelé, pretože sledujete ako vo výučbe postupujete.

Novinka v Angličtině pro samouky

Okrem tlačidiel, ktoré vidíte v aktívnej a v pasívnej výučbe, môžete tiež využiť ovládanie pomocou klávesnice. Šípka doprava = ďaľšia veta, šípka doľava = predchádzajúca veta, šípka hore = ďaľšia lekcia, šípka dole = predchádzajúca lekcia, medzerník(space) = prehrať/zastaviť, shift = zväčšiť/zmenšiť (zobrazenie)

Ovládání revoluční angličtiny 3. generace